Kim 500 Milyar İsterOyun Görseli

Kim 500 Milyar İster

Televizyon ekranlarında Kenan Işık sunumu ile milyonları ekran bağlayan Kim 500 Milyar İster oyunu flash sürümü ile artık sitemizde. Oyunumuzun yüklenmesi tamamlandıktan sonra İsminizi girerek oyunu başlatabilirsiniz. 15 soruluk bir oyun olan Kim 500 Milyar İster oyunu barajları geçerek ilerlediğimiz 3 joker hakkına sahip olduğumuz bir oyun. Televizyon ekranlarında sorulara evden cevap verirken çok rahat ve ben olsam bilirdim dediğiniz soruları şimdi cevaplama sırası sizde. Bakalım kim daha büyük ödül kazanacak. Kazandığını ödülleri yorum kısmına yazarsanız memnun oluruz.

elçi güren demiş ki;

daha kazanmadım çünkü oyun yok

Oyun için aramalar

yetikin oyunlar, oyun 12345, 12345 oyun, oyun12345

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss