kırmızı dev tekerOyun Görseli

kırmızı dev teker

Hem araç tasarlayıp, hem de tasarladığınız araç ile bir araba oyunu oynamak ister misiniz? O halde bu oyunda çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Oyunda yapacağınız ilk iş, karşınıza çıkan canavar kamyonun boyutunu, rengini, bayrağını, tekerlek boyutunu, yarış simgesi gibi birçok özelliklerini belirlemek olacak. Aracın rengini belirlerken, düz renklerin yanı sıra, renk çubuğundan kendi renk aralığınızı da belirleyebilirsiniz. Daha sonra altı bölümden oluşan bir oyunda aracınız ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Araba yarışı sevenler hemen bu linki tıklayabilir. Klavyenizin sağ tarafında bulunan yön tuşları, aracınızı hareket ettirirken, boşluk tuşu zıplamanıza ve X tuşu da nitroyu ateşlemenize yardım edecek. Bu sayede çok keyifli bir oyun oynayabileceksiniz. Bu güzel oyunda bol şanslar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss