konuşan kedi araba yıkamaOyun Görseli

konuşan kedi araba yıkama

Sevimli kedicik Ginger’ı hepiniz tanıyor musunuz? Ginger gezmeyi çok seviyor. Arkadaşları ile birlikte sarı arabası ile uzun bir gezintiye çıkan Ginger arabasını çok kirletmiş. Ona arabasını yıkaması konusunda yardımcı olmak ister misiniz? Aracı yıkamak için ekranın üst tarafında bulunan yedi adet temizleme butonunu kullanmanız gereklidir. Aracı temizlerken, yıkama, köpükleme, durulama, kurutma, parlatma gibi işlemleri sırası ile uygulamanız gerekiyor. Her uygulama için size belli bir süre veriliyor. Bu süre ekranın sağ üst köşesindeki çubukta gözüküyor. Oradan sürenizi takip ederek, işinizin ne zaman biteceğini öğrenebilirsiniz. Oyunu sonunda aracı ne kadar iyi temizlemiş olursanız, Ginger o kadar sevinecektir. Bu eğlenceli oyunda bol şanslar.

Anonim demiş ki;

coooooooooooooooooooooook guzzzzzzzzzzzzzellll

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss