Kovboy OlmaOyun Görseli

Kovboy Olma

Kovboy Olma ve En Ünlü Kovboylar oyunu çok ünlü bir kovboy olup aranan ve başına en çok para konulan bir kovboy olmak isteyen bir adamı konu almaktadır. Bu adam çocukluğundan beri böyle kişilere hayranlık beslemektedir. Büyüyünce en ünlü ve korkulan kovboy olacağım demiş ve şimdi hayallerini gerçekleştirmeye başlamıştır. Burada siz devreye girerek kovboyu kontrol etmeli ve engelleri atlatarak çeşitli soygunlar gerçekleştirmelisiniz. Kazandığınız paralar sizin popülerliliğinizi arttıracaktır ve başınıza koyulan ödül ile diğer kovboyların önüne geçmeye çalışacaksınız. Ayrıca kazandığınız paralar ile kovboyu geliştirebilirsiniz. Oyunda ilerlerken karşınıza çıkan engelleri silahınız ile vurarak ortadan kaldırabilir. Yeri geldi mide üzerinden atlayabilirsiniz. Bütün bölümleri geçerek sıralamadaki en iyi kovboy olabilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

En Ünlü Kovboylar oyununda Fare kontrolü ile ateş edebilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak eğilebilir ve zıplayabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss