koyun kurtarmaOyun Görseli

koyun kurtarma

Koyunları Kurtarma oyunu koyunların öfkeli sahiplerinden kaçışını konu alıyor. Adam arabası ile koyunları bir yere götürmek istiyor fakat koyunlar kaçarak güzel yerler görmek istiyorlar. Burada siz devreye girerek koyunları kontrol etmeli ve kaçmalısınız. Minik sevimli bir kuzu ile ortanca ve büyük bir koyunun olduğu oyunda onları sırası ile kontrol ederek kaçmalarına yardım etmelisiniz. Kimi zaman birbirleri üzerine çıkarak kimi zaman ise daha farklı şeyler kullanarak onların kaçmasını sağlamalısınız. Minik ve ortanca olan daha atik ve hareketlidir. Büyük olan ise biraz yavaş ve ağırdır. Onların hepsini farklı şeylerde kullanabilir ve üçünün de kaçmasına yardım edebilirsiniz. Başlangıçta adamın arabasına üçümü bindirmeli ve arabanın hareket etmesini sağlamalısınız. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Koyunlar Kurtar oyununda koyunları Yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Fare sol tuşu ile koyunlardan birine tıklayarak tıkladığınız koyunu kontrol edebilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss