Kral SavunmasıOyun Görseli

Kral Savunması

Kral savunması oyununda kendi krallığınızı kurmak istiyorsunuz.Emrinizde çalışan birçok asker var.Amacınız karşı tarafın askerlerini yok etmek.Size ait yaklaşık 20 tane asker var.Hepsi birbirine benziyor. Ama sizin en güçlü olanı seçmeniz ve karşı tarafı malup etmeniz gerekiyor. WASD tuş takımı ile asker seçebilirisniz.Diğer işlemleri yaparken de Mouse kullanın. Askerlerin nasıl savaştıgını görmek için ekranın aşağısında bulunan haritadan takip edebilirsiniz. Bol şanslar…

Anonim demiş ki;

5dakia oynadin oyun güzel

ggöö demiş ki;

bbböö

Anomin demiş ki;

5dakika oynadım oyun güzel

vuqar demiş ki;

cok iyi

Oyun için aramalar

kral savunması, krallık kur oyunu, krallık kurma oyunu oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss