Kreşte Çocuk BakmaOyun Görseli

Kreşte Çocuk Bakma

Bir kreşiniz var ve çocuklara bakmakla görevlisiniz. Kreşte çocuk bakma oyunu amaç olarak hergün ailelerin size bırakacağı çocukların günlük ihtiyaçlarını gidermeniz ve ailelerden ücret almanız şeklinde ilerliyor. Aileler sabah çocuklarını size bırakıyor siz onlara gün içinde mama, temizlik, oyun ve uyku gibi ihtiyaçlarını gidermelerinde yardımcı oluyorsunuz. Çocukları oyuncaklarla ve yatakla oyalayarak diğer çocuklarla ilgilenmek için zaman kazanabilirsiniz. Oyunumuz hergün biraz daha zorlaşıyor ve baktığınız çocuk sayısı artıyor. İlk gün içi çocuğa bakacaksınız mamayı önceden hazırlamanız sizin faydanıza olacaktır. İyi eğlenceler.

damla demiş ki;

çok güzeler ya

derya demiş ki;

sizce de biraz sıkıcı değil miii

defne demiş ki;

hiçte bile cook guzel atmaaa

Oyun için aramalar

çocuk bakma oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss