küçük askerOyun Görseli

küçük asker

küçük asker oyunu, çok hareketli bir oyuna hazır olun arkadaşlar. Bu güzel oyunu oynadıktan sonra, kendinizi çok yorgun hissedeceğinize eminiz. Bunu düşünerek oyunumuz içerisinde dinlenme yerleri de belirledik. Çeşitli ağaçların karşınıza çıkacağı oyun alanında, bunların arkalarına saklanarak dinlenmeniz mümkün. Yemyeşil bir alanda gerçekleşecek savaş oyununda, kötü adamları teker teker yok etmeniz gerek. Sayıları oldukça fazla olan bu güçler; hem tank, hem asker hem de uçak olarak karşınıza çıkacaklar. Hepsiyle baş etmeniz kolay olmayacak.

Ok tuşlarını kullanarak istediğiniz tarafa doğru ilerleyin. Bomba atmak için boşluk tuşu, silah kullanmak içinse A tuşu işinize yarayacak.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss