kulak delmeOyun Görseli

kulak delme

kulak delme ve küpe takma oyunu için hoşgeldiniz, en son oyunları eklediğimiz sitemize yepyeni bir uygulama daha ekledik sizler için. Bu oyunumuzda kulak veya piercing takmak için burun deliyoruz. İlk girişten seçim yaparak diyelim ki kulak delmeyi seçtik; hemen kulağı işaretliyor zve daha sonra mikrop kapmaması için kulağı ilaçlı pamuk ile temizliyoruz ve ardından kulak delme aletini alarak kulağıu deliyoruz, işlemler oldukça basit herkesin kolaylıkla oynayabileceği bu oyunda daha sonra tüm işlemler bittiğinde ise küpe seçimi yaparak tatlı kızımıza küpesini takabilirsiniz. Herkese keyifli ve eğlenceli oyunlar diliyoruz.

Turkish Hane demiş ki;

Güzel

buse demiş ki;

çok güzel bir oyun

Oyun için aramalar

kulak delme oyunu, bedava oyun indir tuşlu mega telefona, kız oyunları oyna kulak delme küpe takma, tuşlu telefonlara bedava oyun indir, düğmeli telefonda oyun oyna, kulak delme oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss