Kuşbeyinli MinyonOyun Görseli

Kuşbeyinli Minyon

Çılgın hırsız filmiyle tanıdığımız minyonlardan kuşbeyinli minyon olanı dünyanın merkezine yolculuk oyunu ile bizleri eğlenmeye davet ediyor. Araştırmacı bir kişiliğe sahip minyonumuz dünyanın merkezine bir yolculuk yapmak için aletlerini almış ve sizi bekliyor. Günlerce sürecek bu uzun ve zorlu yolculukta ona yardım edebilir, daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Oyunumuzun yüklenmesi tamamlandıktan sonra ne PLAY diyerek başlıyoruz. MOUSE yardımı ile minyonun elinde ki parçalama aracını yere doğru tutup sol tuşla kendimize yol açıyoruz. Yol üzerinde altın, titanyum, elmas gibi değerli materyalleri toplayarak silahlarımızın ve toprakta çıkan materyallerin daha çok para vermesini sağlaya bilirsiniz.

ramazan demiş ki;

güzel

Oyun için aramalar

minyon oyunları, minyon, minyon oyunu, minyonlar oyunları, minyonlar oyunu oyna, kuş beyinli oyunları, kuş beyinli com

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss