Kutu Adamı DüşürOyun Görseli

Kutu Adamı Düşür

Kutu Adamı Düşür oyunu uyumayı çok seven kutu adamın uyanmasını sağlamak için bulunduğu yerden düşürmeniz gereken bir oyundur. Oyundaki amacınız size verilen odun vb. şeyleri kullanarak uyumakta olan kutu adamın bulunduğu yerden düşerek uyanmasını sağlamaktır. Kolay bir bölümden başlayacaksınız, daha sonra ise zor bölümler gelmeye başlayacaksınız. Size verilen odun vb. şeyleri doğru yerlerde kullanarak bölümleri geçmeniz gerekiyor. Doğru yerlerde kullanmaz iseniz bölümü tekrar oynayarak deneme yanılma yöntemi ile doğru hamleleri bulabilir ve bölümü geçebilirsiniz. Aslında çok zor bir oyun değildir. Biraz düşünerek doğru hamleleri tahmin edebilir ve daha kolay ve kısa sürede bölümleri geçebilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Kutu Adamı Düşür oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşunu kullanarak size verilen malzemeleri doğru yere koymak suretiyle kutu adamın bulunduğu yerden düşmesini sağlamalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss