Kutuları VurOyun Görseli

Kutuları Vur

Kutuları Vur oyunu korsan gemisinden top atışı yaparak üzerinde para işareti olan kutuları vurup denize düşürmeniz gereken bir oyundur. Oyundaki amacınız para işaretli kutuları denize düşürmektir. Bazı bölümlerde daha farklı kutular olacaktır. Örneğin üzerinde tehlike işareti olan kutuları kesinlikle vurup denize düşürmemeniz gerekmektedir. Sadece üzerinde para işareti olan kutuları vurup denize düşürmelisiniz. Bölümlerde ilerledikçe kutuları düşürmek için farklı stratejiler uygulayabilirsiniz. Bölümler giderek farklı olacağı için bölümleri geçmek için daha farklı yollara başvurabilirsiniz. Oyunda sizden istenen minimum kutu sayısına ulaştığınız zaman farklı bir bölüme geçiş yapabileceksiniz. Bölümü bitirdiğiniz zaman sağ alt tarafta diğer bölüme geçiş yapabileceğiniz buton çıkacaktır. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Kutuları Vur oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Nişan alarak topun gideceği şiddeti ayarlayın ve fare sol tuşuna basarak ateş edin.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss