levelli kamyon sürmeOyun Görseli

levelli kamyon sürme

levelli kamyon yarışı  sürme oyunu 2016  ve yepyeni bir araba oyunu ile sizler ile birlikteyiz. Heyecan veri bu ücretsiz oyunumuza başlamadan önce, kilitli olmayan güze aracı seçmeniz gerekiyor. Daha sonra ekranda karşınıza aracınızı kullanacağınız yer gelecek. Mekan ayarlaması da yapıldıktan sonra oyuna başlayabileceksiniz. Oyun içerisinde aracınızı hareket ettirebilmek için, klavyenizin sağ tarafında yer alan yön tuşlarınızı kullanmanız gerekiyor. Aracınızı hızlandırmak için kazanacağınız nitroyu levelli kamyon ile havada takla atarak elde edebilirsiniz. Dikkat edin, yanlış zamanda takla atarsanız arabanız patlar ve oyuna tekrar başlamak zorunda kalırsınız. Bunun yaşanmasını engellemek için, yerinde zıplama ve hızlanma elde etmelisiniz. Oyun içinde kazandığınız puanlar ile, oyun sonunda yeni araç ve mekan satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss