Lunapark İşletmeOyun Görseli

Lunapark İşletme

Lunapark İşletme oyunu lunaparkta çalışan güzel bir kızın lunapark macerasını konu almaktadır. Lunaparkta dönme dolaplardan sorumlu olan güzel kıza yardım ederek gelen müşterileri dönme dolaba bindirerek onları memnun etmeniz gerekmektedir. Oyundaki amacını gelen müşterileri dönme dolaba bindirmek ve dönme dolabı döndürmektir. Müşteri inmek istediği zaman elini havaya kaldıracaktır. Daha sonra dönme dolabı durdurarak müşterini tutup çıkış yerine indirmelisiniz. Dönme dolabın bütün koltuklarına müşteri bindirebilirsiniz. Memnun kalan ve inmek isteyen müşterileri indirerek yerine başka müşteriler alabilirsiniz. Bu işlemi bölüm bitene kadar yapın ve bölüm bittiğinde başka bir bölüme geçebilirsiniz. Her bölümde oyun biraz daha zorlaşacaktır. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Lunapark İşletme oyunu Fare kontrolü ile oynanmaktadır. Fare sol tuşu ile müşteriye basılı tutarak dönme dolaba bindirebilir ve aynı şekilde dönme dolaptan indirebilirsiniz. Ayrı olarak dönme dolabı aynı şekilde döndürebilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss