Lunapark Tren YoluOyun Görseli

Lunapark Tren Yolu

Lunapark Tren Yolu oyunu lunaparkta hız treni yolunu çizerek trene binenlere adrenalin dolu anlat yaşatabileceğiniz bir oyundur. Oyuna başlamadan önce ilk bölümlerde size bir animasyon gösterilecektir. Bu animasyonda tren yolunu nasıl çizeceğiniz gösterilmektedir. Sizde aynı şeyleri yaparak tren yolunu çizebilir ve bölümleri geçebilirsiniz. Daha sonraki bölümlerde artık öğrenmeniz gereken bir şey kalmadığı için kendiniz çizmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken şey yol üzerindeki altınları toplayabilecek şekilde tren yolunu çizmenizdir. Ayrı olarak tren hızlı hareket etmelidir. Sağ üst tarafta bulunan çubuk yeterli seviyede dolmaz ise bölümü geçemezsiniz. Tren yolunu çizerek tüm bölümleri geçin ve lunaparkın en iyisi olun. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Lunapark Tren Yolu oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Alt tarafta bulunan seçeneklere tıklayarak çizim işlemini fare kontrolü ile gerçekleştirebilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss