macera küpüOyun Görseli

macera küpü

Maceracı Küpler oyunu mavi ve pembe küpler arasında bulunan engelleri aşarak mavi küpü pembe küpe ulaştırmanız gereken bir oyundur. Oyunda mavi küp erkeği, pembe küp ise kadını simgelemektedir. Pembe küpten ayrı düşen mavi küpü kontrol ederek pembe küpe ulaştırmanız gerekiyor. Bunu yapabilmek için engelleri aşmanız gerekmektedir. Mavi küpü kontrol ederek hareket ettirebilir ve zıplamasını sağlayabilirsiniz. Bazı bölümlerde tünellerden geçebilir ve pembe küpe ulaşmak için çok zekice hareketler yapmanız gerekebilir. Bazı bölümlerde kırmızı küplerle kaplı alanda bulunan kırmızı küplere tıklayarak onların patlamasını sağlayabilir ve tünel açabilirsiniz. Bölümler giderek zorlaşacaktır, geçilmez diyebileceğiniz bölümler ile karşılaşabilirsiniz fakat her bölümün bir çıkış yolu vardır bu siz bulmalısınız. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Maceracı Küpler oyununda mavi küpün kontrolünü Yön tuşları veya W-A-S-D tuşları ile sağlayabilirsiniz. Küpü kontrol ederek engelleri aşmalı ve pembe küpe ulaşmalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss