mad dayOyun Görseli

mad day

mad day oyunu oyna ile ücretsiz olarak oynayacağınız eğlenceli ve maceralı oyunumuzda farklı bir serüvene katılacaksınız. Oyunumuzda bulunan karakterin sahip olduğu ahtapotu kurtarmanız için oyunda görevleriniz olacak. Uzaylılar tarafından kaçırılan ahtapotu bir araç ile takip ederek yakalamaya çalışacaksınız. Bu oyunda sizin karakterimize yardım etmeniz gerekiyor. Son derece eğlenceli olan oyunumuzda aracı, klavyenizin sağ tarafında bulunan yön tuşları ile kullanmanız gerekiyor. Uzun bir maceradan sonra uzaylıların olduğu yere gideceksiniz. Yol boyunca mad day ile karşınıza çıkan uzaylılara klavyenizin X tuşunu kullanarak ateş edeceksiniz. Boşluk tuşu ile zıplamanız gereken yerlerde zıplayacaksınız. Yolda bulunan bombalara değerseniz, aracınız patlar ve oyuna tekrar başlamak zorunda kalırsınız. Uzaylıların ateşlerine karşı çok dikkatli olun. Bol şanslar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss