makyaj ve giydirmeOyun Görseli

makyaj ve giydirme

makyaj ve giydirme 2016 oyunu ve kız oyunları arasında en çok tercih edilen bir giydirme oyunu ile daha sizler ile birlikteyiz. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu giydirme oyunu ile çok iyi vakit geçireceksiniz. Oyunda tasarımlarını yapacağınız kızımızın göz renginden makyajına kıyafetinden ayakkabı seçimlerine kadar her ayrıntısını düşünmeniz gerekiyor. Ten rengi, ruj rengi, üst ve alt kıyafet, elbise ve çanta seçimleri gibi seçimler yapacağınız kızımızı bakalım kız oyunları arasında yer alan bu uygulamayı en iyi şekilde hazırlayabilecek misiniz? Seçimleriniz yapabileniz için farenizin sol tuşunu kullanarak seçimlerinizi seçip, kızın üzerine taşımanız gerekiyor. Bu sayede tasarımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Tüm seçenekleri kullandıktan sonra kategorilerin sol tarafında bulunan 1, 2, 3 ve 4 rakamlarından bir tanesini seçerek arka planı ayarlamanız gerekiyor. Bol şanslar dileriz.

ecem nur demiş ki;

çok kötüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

AYSEGUL demiş ki;

COK IYI

FIDAN demiş ki;

orta

elif demiş ki;

acmiyor

rumeysa demiş ki;

orta

öykü demiş ki;

Oyun açılmıyor..???

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss