Mario Tower CoinsOyun Görseli

Mario Tower Coins

İlki çok beğenilen Mario Tower Coins Kahramanlar Kulesi oyununun devamı niteliğinde bir oyun daha çıkartılmıştır. İsmi yine aynı olarak kalan oyunun sadece sonuna 2 eklenmiş bulunmaktadır. Birinci oyundan klavyede kullanılan tuşlar olsun, farenizin tuşları olsun pek bir farklılığı yoktur. İlk oyun gibi yine aynı puanlama ve bölüm geçme sistemine sahip bu oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli yenilik, yere veya tavana monte edilmiş yeşil boruların içinden çıkan zehirli ve ısırgan bitkilerdir. Bu bitkiler belirli zaman aralığı ile çıkarak sizi ısırıp zehirlemeye çalışmaktadır. Ne zaman çıkacağını tahmin etmeniz aslında zor değildir. Biraz dikkatli şekilde fare ve klavye kullandığınızda her bölümü rahatlıkla geçerek oyunun bağımlısı olacaksınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss