marketçilikOyun Görseli

marketçilik

Frenzy mart ile marketçilik oyunu ile markette alışveriş için gelen müşterilere yardımcı olacak, onların alışverişini kolaylaştıracak ve kasiyere yönlendireceksiniz. Her müşterinin farklı istekleri farklı reyonlarda duruyor. Müşterinin ürünü bulmasına ve markette fazla zaman kaybetmesine neden olmamak için dikkatli olmalısınız. Marketiniz gelişmesi ve daha çok kazanç elde etmek içinde hızlı ve müşteriyi memnun edecek şekilde çalışmalısınız. Oyun aşama aşama ilerliyor her aşamada sizden istenen bir kazanç var o kazança ulaştıktan sonra üzerine daha çok para kazanarak gelişmeyi hızlandırabilirsiniz. Müşterilerin hangi ürüne gitmek istediğini gördükten sonra mouse yardımı ile müşteriyi o reyona doğru sürükleyerek bırakın. Alış verişi bitince kasa simgesi çıkıyor kasiyere götürün ve tahsilatı yapsın kasiyer.

laraaaaaaa demiş ki;

oyun açılmıyoooooooooooo açıllll

    MEGA Admin demiş ki;

    Oyun sorunsuz olarak açılır Lara.

ESMER demiş ki;

MEN BU OYUNU OYNAMAQ COX İSTEYİREM

oyuncaxtv demiş ki;

Merhaba ben melike youtubeden tanırsınız oyun açılmıyoooooo? ama oynamak izterdim

AÇMAAA demiş ki;

ben bu oyunu oynamak çok istiyorum ama açılmıyor lütfenn açılll 🙁

    MEGA Admin demiş ki;

    Oyunun açılmasında bir problem gözükmüyor. Lütfen tekrar dener misiniz?

Oyun için aramalar

marketçilik oyunu, marketçilik oyunu oyna, marketçilik oyunları, marketçilik, market oyunları, markette kasiyerlik yapma oyunu, kasiyer oyunları gerçek, marketçilik oyunları oyna, yazar kasa oyunu oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss