Mavi TopOyun Görseli

Mavi Top

Mavi Top oyunu dünyaya düşen küpler ve mavi topları konu almaktadır. Bir gün aniden dünyaya bazı küpler düşer ve bu küpler renkli topları içine çekmeye başlar. Mavi toplardan biri bu küpün içini merak eder ve oraya girip hem neler olduğunu anlamak hem de diğer topları kurtarmak istemektedir. Burada siz devreye girerek mavi topa yardım edin ve küpün içerisinde bulunan odaları geçerek neler olduğunu öğrenin. Fakat küpün içerisinde bulunan odalar tehlikeler ile doludur. Oyundaki amacınız oda içerisinde bulunan tehlikeleri atlatarak çıkış kapısına ulaşmaktır. Mavi topu yönlendirerek engelleri atlatmanız gerekiyor, ayrıca bazı engelleri atlatmanız için bazı kutular olacaktır. Bu kutuların üzerinde hangi harf yazıyorsa ona basarak o kutuları kontrol edebilirsiniz. Böylece o kutuları engelleri atlatmak için bir araç olarak kullanabilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Mavi Top oyununda Mavi topu Yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Bazı kutularda harfler olacaktır o harflere basarak onları kontrol edebilir ve onların yardımı ile engelleri atlatabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss