melek giydirmeOyun Görseli

melek giydirme

melek giydirme oyunu oldukça farklı bir uygulama, gelinlikleri seviyor musunuz? Eğlenceli oyunumuzda gelinlik modellerini inceleyecek ve beğendiğiniz seçimleri mankende görebileceksiniz. Bu oyunumuzda manken kızımıza ücretsiz olarak kıyafet seçimleri yapacaksınız. Eğlenceli oyunumuzda tercihlerini yapabilmek için sadece farenizin sol tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. Ekranın sol tarafında yer alan kategorilerdeki ilk sırada yer alan saç şekilleri ile tercihlerinize başlayacaksınız. Elbise seçeneklerini kullandıktan sonra, takı, ayakkabı, duvak seçimi, gelin çiçeği seçimi veya elbise seçeneklerini de kullanacaksınız. Saç stilini belirleyip, tüm seçimlerini tamamladığınızda, ekranın sağ tarafında bulunan ‘Show’ tuşu ile, uygun bir mekanda kızı inceleyebilirsiniz. Oyuna tekrar başlayıp, melek giydirme için farklı seçimlerde bulunmak isterseniz ekranın alt tarafındaki ‘Reset’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Son derece keyifli olan düğün hazırlığı oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss