Meyve Suyu SatmaOyun Görseli

Meyve Suyu Satma

Meyve Suyu Satma oyunu ile Güzel Kızın İçecekleri genç ve güzel bir bayanın insanları serinletmek ve mutlu etmek için içecek dükkânı açmasını konu alıyor. Güzel kızı kontrol ederek gelen müşterilerin istediği içecekleri hazırlayıp onlara ulaştırmanız gerekiyor. Müşteri geldiği zaman orada bulunan banklardan birine oturacak ve sizi çağıracaktır. Müşteriye tıklayarak yanına gitmeli ve istediğini öğrenmelisiniz. Müşteri hangi meyve suyunu istiyorsa o meyveye basılı tutarak meyve sıkacağına koymalısınız. Daha sonra meyve sıkacağı meyvenin suyunu çıkararak bardağa dolduracaktır. Sizde dolu bardağı alarak müşteriye götürmelisiniz. Müşteriler meyve sularını içtikten sonra para bırakıp gidecektir. Bu paraya tıklayarak onu alabilirsiniz. Bölüm sonunda markete girerek kazandığınız paralar ile meyveler alabilir ve devam edebilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Güzel Kızın İçecekleri oyununu Fare kontrolü ile oynanmaktadır. Gelen müşteriye tıklayarak yanına gitmeli ve isteğini öğrendikten sonra o içeceği hazırlayıp müşteriye sunmalısınız.

Oyun için aramalar

meyve satma oyunu, meyve suyu satma oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss