Meyveleri KesOyun Görseli

Meyveleri Kes

Meyveleri Kes oyunu kılıcı ile meyveleri kesmeyi seven bir samurayı konu almaktadır. Oyunda ki amacını bu samurayı kontrol ederek havaya atılan meyveleri kesmektir. Kesemediğiniz meyveler hakkınızda silinecektir. Beş meyve düşürme hakkınız bulunmaktadır. Beş tane meyveden daha fazla meyveyi düşürürseniz oyun bitecektir. Bu yüzden size atılan tüm meyveleri kesmeniz gerekmektedir. Ayrıca arada sırada meyve harici meraklı bir hayvanda zıplamaktadır. Bu hayvana dikkat ederek onu kesmemeye özen göstermelisiniz. Oyunda sadece size atılan meyveleri kesmeli ve en yüksek skorunuzu elde etmeye çalışmalısınız. Arkadaşlarınız ile sıra ile oynayarak en çok kimin meyve kesebileceğini öğrenebilir ve eğlenebilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır

Meyveleri Kes oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşuna basılı tutarak meyveye doğru sürüklemek suretiyle kesme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss