monster high sürücü kursuOyun Görseli

monster high sürücü kursu

monster high sürücü kursu oyunu ile pür dikkat oynamanız gereken bir park etme oyunu sizleri bekliyor, mosnter high oyunları daha çok kızlar tarafından seviliyor olsa da bu oyunumuz park etme oyunu olduğu için hem kızlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla oynanan ve sevilen bir uygulama. Oyun içinde göreceksiniz çantalar var bu çamntaları alarak puan kazanacak ve arabanızı işaretli olan mor bölgeye park ettiklten sonra level atlayacaksınız, yapmanız gerekenler oldukça basit olsa da oyun bira dikkat gerektiren bir oyun çünkü her bir yere çarptığınızda monster high sürücü kursu  içinde puanlarınızdan puan eksiliyor ve nerede olursa olsun oyun noktanız başa dönmek zorunda kalıyorsunuz.

rumeysa demiş ki;

orta

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss