monster high yarasaOyun Görseli

monster high yarasa

monster high yarasa yıkama oyunu. Hayvan severlerin çok beğeneceği nitelikteki bir oyun olan Count Fabulous Grooming Sevimli Yavru Yarasa oyununu artık tarayıcı tabanlı olarak oynayabilmektesiniz. Oyun açılırken yapacağınız ilk iş sevimli yavru yarasanıza isim koymak olacaktır. İsim verdikten sonra oyunumuz başlamaktadır. İlk önce küçük kahramanımızı güzelce bir yıkamanız gerekmektedir. Daha sonra sizin seçeceğiniz üç renk temizleme pamuğundan birini farenizi kullanarak kurulamak için kullanacaksınız. Ardından tekrar yıkama işleminizi yaptığınız yere dönerek sevimli yarasanızı tekrar temizleyerek mis gibi kokmasını sağlayacaksınız. Tüm bu işlemlerin ardından saç kurutma makinası ile yarasınızı kurutmanız gerekmektedir. Daha sonra en güzel kokulardan seçmeniz için karşınıza bir ekran çıkacaktır. Bu ekrandan parfümünüzü seçerek dostunuza sıkabilmektesiniz.

Anonim demiş ki;

oyun sahine sahibine sölüyorum bu oyun nasıl oynanıyor vidyosunu gönderirmisin.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss