Sponsor Reklam
motorla arabaların üstünden atlamaOyun Görseli

motorla arabaların üstünden atlama

motorla arabaların üstünden atlama oyunu sizinle. Motorları seviyor musunuz? O halde bu oyun tam size göre. Motor sürmekten zevk alan ve motor sesini duymaya hayran olanlardansanız, bu motor şovu oyunu ile, ayaklarınızı yerden kesmeye hazır olun. Fareniz ile motor kontrolü yaparken, hızlı bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor. Fareniz ile, motorunuzu kullanırken, çok farklı şok hareketleri yapabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket ettireceğiniz oyunda dikkatli olmanız çok önemlidir. Fareniz, oyun içerisinde motorunuzun dengesini sağlamanızda size yardımcı olarak en büyük faktördür. Bu sayede çok daha iyi hamleler yaparak kısa sürede oyunda galibiyeti yakalayabilirsiniz. Değişik şovlar ile etkileyici bir gösteri yapacağınız bu heyecan verici olan motor şovu oyununda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Sponsor Reklam
Anonim demiş ki;

Adam

ffdhjtyjtjth demiş ki;

oyun neylerle oynanıyo

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss