Murloc 2Oyun Görseli

Murloc 2

Sürükleyici, düşündürücü ve eğlendirici bir savaş oyunu olan Murloc 2 Kahramanlar Çağı, sizi bilgisayar başına sabitleyecektir. Bu muhteşem efektlere sahip oyunumuzda seçebilmeniz ve sıkılmamanız için birbirinden farklı bölümlerin hikâyeleri yer almaktadır. Her bölümün içinde ayrı bir konu ve hikâye olan oyunumuzda seçeceğiniz 3 adet ırktan biri ile yolunuza devam edebileceksiniz. Bunların isimleri; Barbarian, Shaman ve Scouttur. Her ırkın kendine saldırı amaçlı özel güçleri ve savunma güçleri vardır. Bu güçlerin hangilerini daha iyi kullanabiliyorsanız o ırk ile devam etmeyi tercih etmelisiniz. En kolay oynanabilen ırk Barbarian ırkıdır. En zorlanacağınız ırk ise Scout ırkı olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss