Nel Baba Yol AçmaOyun Görseli

Nel Baba Yol Açma

Karda Yol Yap oyunu noel babanın hediyeleri toplayıp, dağıtmasını konu almaktadır. Bilindiği gibi ren geyikleri tarafından çekilen noel baba bu sezon yolda kalmıştır. Bunun sebebi dağlık alanda ilerlemesinden kaynaklıdır. Bu yüzden bu çocuklar bu sezon oyuncaksız mı kalacak? Hayallerde bile olsa, bütün çocukların hayallerinin vazgeçilmez adamı neol babaya bir çıkış yolu bulduk. Bu çıkış yolu sadece bir kalem ile çözülmektedir. Tabi kaleminize güveniyorsanız? Siz kaleminize güveniyor musunuz bilemem ama biz size güveniyoruz. Bu oyunda kalem ile yolları kendiniz çizip, noel babanın geçeceği bir yol hazırlamalısınız. Ancak bu yol hediyelerin tam altından geçmelidir. Çünkü bütün hediye kutularını noel baba toplamak istiyor. Şimdiden herkese keyifli dakikalar dileriz.

Nasıl Oynanır?

Karda Yol Yap oyunu Mouse ile bir kalem yardımı ile oynanmaktadır. Mouse ile kalem tutup yol çizmelisiniz. Bu çizdiğiniz yollar hediyelerin altından geçtikçe sorun yoktur.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss