Okula Hazırlanma OyunuOyun Görseli

Okula Hazırlanma Oyunu

Bugün okullar açılıyor okula hazırlanma oyunu akşam oyun saatinden sonra yatıp ertesi sabah okula gidecek olan Caroline yardım etmenizi amaçlıyor. Akşam odasında oyununu oynadıktan sonra dişlerini fırçalayıp uyuması ve sabaha dinç bir şekilde uyanması gerek. Ekranda bulunan yönlendirmeleri takip ederek ona yardımcı olun. Caroline okula gecikmemeli bu yüzden oyunda zaman sınırlamaları var zamanı iyi değerlendirin ve onu okula hazırlayın.

seher sena demiş ki;

güzele benziyo deniyeceğim … inşallah hayal kırıklığına uğramam

dilek demiş ki;

çok güzel bi oyun

zeyna21 demiş ki;

evet güzel

Fatma demiş ki;

Çocukluğumun oyunu sanırım bin kere oynamışımdır.

leyla demiş ki;

açılmıyor gerçekten güzelmi

merve demiş ki;

çok güzel bir oyun.

ceren demiş ki;

cidden acılmıyoooooooo

Oyun için aramalar

1000 oyun, oyun 1000, okula hazırlanma oyunu, 1000 oyunlar, oyunlar 1000 oyunlar, okula hazırlanma oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss