önlük dikmeOyun Görseli

önlük dikme

gerçek öğrenci önlük dikme oyunu ile tasarım yapmak son dönemlerde çok fazla tercih ediliyor. Bu alanda sizler için hazırlamış olduğumuz tasarım oyunumuzda kendi tarzınızı gösterip, becerileriniz ile kendinizi kanıtlayabileceksiniz. Ücretsiz olarak oynayacağınız bu oyunumuzda ilk önce katalog içerisinde size sunulmuş olan iki okul formasından bir tanesini seçerek oyuna başlayacaksınız. Sıralı bölüm olarak oynayacağınız oyunun ilk bölümünden başlayarak size tarif edilen şekilde görevlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Görevlerinizi tamamladıkça kilitli olan alanlar açılacak ve tasarımınızı bitirmeye doğru ilerleyeceksiniz. Sadece farenizin sol tuşunu kullanarak yapacağınız seçimler ile tasarımınız harika olacak. Bebeğin beden ölçülerini aldıktan sonra sıra kumaş belirleyip onu kesme işlemine gerecek. Son olarak kumaşı dikerek kıza giydireceksiniz. Bol şanslar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss