Otobanda araba yarışıOyun Görseli

Otobanda araba yarışı

Otobanda araba yarışı yapma oyunu, farklı yerlerde yaptığınız araba yarışlarının, sizlere farklı deneyimler kazandırdığını fark etmişsinizdir. Şimdiki oyunumuzda ise, araba yarışın harika bir otobanda yapıldığına şahit olacaksınız. Bunun için hepinizi, macera dolu otoban yarışına hazır bir şekilde görmek istiyoruz. Geniş bir otobanın karşınız çıkacağı bu oyunda, mücadele veren toplam dört araba olacaksınız. Araç sayınız fazla olmadığı için, işinizin çok zor olmayacağını kolaylıkla söyleyebiliriz, Otobanda araba yarışı için Ok tuşlarını kullanarak, aracın istediğiniz tarafa gidişini sağlayın. Bu esnada, mümkün olduğunca çok sayıdaki aracı geçmeye çalışın. Ne kadar çok aracın önüne geçerseniz, yarıştaki yeriniz de o kadar önde olmuş olur. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bu yarışta, şimdiden hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Oyun için aramalar

tuşlu telefonun oyunları ücretsiz oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss