otopark holiganıOyun Görseli

otopark holiganı

otopark holigani oyunu, “New game” butonu ile başlayacağını bu eğlenceli ve bir o kadar da renkli oyunda sizi 20 adet parkur beklemekte. İlk başta kilitli olarak karşınıza çıkacak seçenekler, siz başarılı oldukça açılacaktır. Sabrınız ve beceriniz sayesinde kısa sürede tüm aşamaları aktifleştireceğinizden hiç kuşkumuz yok. Oyun esnasında hakimiyetinizi sağlamak için sadece mouse kullanmak yeterli olacaktır. Amacınız etrafınızda bulunan araçlara ve objelere çarpmak çünkü oyunun adında da anlaşıldığı üzere size verilen göre holigan olmak. Bu çerçevede ne kadar etrafınıza zarar verirseniz o kadar puan kazanırsınız. Örneğin Mouse ile minik aracımızın üzerindeki oku çarpmak istediğiniz yöne çevirin ve ardından sadece kazanacağınız paraları görün, işte bu kadar kolay, her başarılı olduğunuz level sonrasında otomatik olarak bir sonrakine geçebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss