Papatya Falına BakOyun Görseli

Papatya Falına Bak

Papatya fallalarına bakmayı kim bilmezki. Bu oyunumuzda da papatyanın yaparaklarını teker teker kopararak oynadığımız bir oyun. Oyunda yapmanız gereken size verilecek olan menülerden isimleri doldurmak ve teker teker papatya yapraklarını koparmaktır. Mouse bunu yaparken size yardımcı olacaktır. İsimleri yazdıktan sonra kalbin üzerindeki contuine yazısını tıklayarak sonucu öğrenebilirisniz. Herkese iyi eğlenceler…

Cevriye Burcu demiş ki;

Onunla bir iliskim olacak mi

aysun demiş ki;

davut beni aldatıyo mu

aysun demiş ki;

benı seviyo nu

Oyun için aramalar

papatya falı bak, fal bakma oyunu, papatya film yetişkinler için, fal baktırmak oyunu, https://www megaoyun net/papatya-falina-bak html

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss