Penaltı ÇekmeOyun Görseli

Penaltı Çekme

Sporun vazgeçilmezlerinden olan Futbol Oyunları ve en heyecanlı bölümü olan penaltı çekme oyunları muhakkak herkes için heyecan vericidir. Penaltı çekme oyununda lig seçiyoruz sonrasında takım seçimi ve penaltılar başlıyor. Penaltı çekme ekranında aşağıda bulunan göstergelerle topu nereye vurmak istediğinizi ve şutun hızını ayarlıyorsunuz. Boşluk tuşu ile gösterge istediğiniz konuma gelince belirleme yapıyorsunuz. Şut çekme bu şekilde bir de kaleci olarak kurtarma var oda aynı şekilde boşluk tuşu ile ayarlanıyor. İyi eğlenceler Mega Admin.

Oyun için aramalar

firikikli çekme oyunları, penalt ekme oyunlar, penaltı çekme, penaltı çekme oyunları, penaltı çekme oyunları 2013, penaltı çek, penaltı çekme oyunu, penaltı oyunları, 2013 penaltı çekme oyunu, penaltı oyunları 2013

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss