Pes 2013Oyun Görseli

Pes 2013

Asrın futbol oyunu olarak bilinen 3d Pes 2013 oyunu 3d olarak sizlerle. Gerçeklik ve görüntü kalitesi olarak çok etkileyici bir oyun. Oyunun yüklenmesi bittikten sonra Play butonuna basarak takımınızı seçmeniz gerekli, takım seçiminizi yaptıktan sonra rakibinizin ve kendi takımınızın forma renklerini seçiyorsunuz. Çok özellikli ve oynayan kişi için detayları düşünülmüş bir oyun olduğunu buradan da anlamak mümkün. Forma renklerinizi seçtikten sonra Playe Match diyorsunuz ve heyecan başlıyor. Futbolcu kontrolleri için yön tuşları atak yapmak içinse Z,X,C tuşlarını kullanıyorsunuz. Kamera açısını değiştirmek için V tuşuna basmanız yeterli. İyi eğlenceler.

mehmet cevik demiş ki;

hiç beğenmediiiiiiiiiiiiiim

Oyun için aramalar

3d pes 2013 oyna, 3d pes 2013, pes 2013 oyna gerçek, pes 2013 oyna, 3d pes 2013 oyunu oyna, pes 2013 oyna 3d gerçek oyna, pes 2013 3d oyna, 3d pes, gerçek pes 2013 oyna, pes 2013 gerçek oyna, pes 2013 oyunu oyna gerçek

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss