Pigi ve VigiOyun Görseli

Pigi ve Vigi

Pigi ve Vigi oyunu iki sevimli domuzun en sevdikleri yiyecekleri yiyebilmek için atıldıkları macerayı konu almaktadır. Bu sevimli hayvanlar meşe palamudunu çok sevmektedir ama onlara ulaşmak çok kolay değildir. Burada siz devreye girerek onlara yardım etmeli ve meşe palamutlarına ulaşmalarını sağlamalısınız. Onlar meşe palamutlarına ulaştıklarında onları afiyetle yiyeceklerdir ve sizde diğer bir bölüme geçeceksiniz. Bölümler giderek zorlaşmaktadır. Palamutlara ulaşabilmek için domuzlardan birinin üzerine tıklayıp basılı tutmanız ve yukarıda bulunan noktaya tıklayarak halat ile yukarıya çıkmasını sağlamalısınız. Bazı bölümlerde daha farklı şeyler gelecektir fakat amaç yine aynı olacaktır. Başlangıç bölümlerinde size yardımcı işaretler olacaktır. Böylece oyunu daha iyi kavrayabileceksiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Pigi ve Vigi oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşuna basılı tutarak çeşitli yerlerde bulunan halat noktalarına doğru sürükleyin ve oraya halat bağlayarak domuzların yukarı doğru çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss