Portakalları Koru 2Oyun Görseli

Portakalları Koru 2

Portakalları Koru 2 oyunu ani hava değişimleri sonucu ortaya çıkan dolu gibi tehlikeleri şeyleri konu almaktadır. Oyunda portakalları korumanız gerekmektedir. Bunu yapabilmek için size sınırlı sayıda verilen malzemeleri doğru yere koyarak portakalın üzerini kapatabilir ve aniden ortaya çıkan ve tehlikeli şeyler yağdıran buluta karşı portakalları koruyabilirsiniz. Bölümlerde ilerledikçe daha zor bölümler ile karşılaşabilir ve daha farklı şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu tamamen sizin bölüm ile ilgili stratejinize bağlıdır. Size verilen malzemeleri ve bölümü kontrol ederek yapabileceğiniz en iyi hamleleri yapmalı ve portakalı kötü buluta karşı korumalısınız. Oyun ileri bölümlerde çok zorlaşsa da bütün bölümleri geçebileceğinizi düşünüyoruz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Portakalları Koru oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare kontrolü ile size verilen malzemeleri bölüm içerisinde istediğiniz yere koyabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss