pou ambulanstaOyun Görseli

pou ambulansta

pou ambulansta oyunu ile sevimli kahraman pou karşımızda, fakat bu sefer başına bir kıymık batmış, pouya yardım ederek başına batan bu küçük kıymığı çıkarın ve daha sonra pansuman yapın.. Pou Ambulansta oyununda Pou çok hastalanmış ve hastaneye gitmeden önce tedavi altına alınması gerekiyor. Fakat bu konuda ona yardım edebilecek tek kişi sizsiniz. Yani ona yardımcı olacak ve tedavi edeceksiniz. Bu konuda yapabileceğiniz tüm tedavi yöntemlerinin listesi hazır bir şekilde size veriliyor. Sizin yapmanız gerekense parlayan ve ok ile gösterilen eşyaları kullanarak bu durumdan kurtulmaktır. Bunlara dikkat ederseniz Pou kurtulacak.

Oyunu oynamanız için fareye ihtiyacınız oluyor. Size yapmanız gerekenler tek tek gösteriliyor ve sizde fare ile gösterilen eşyaları tıklıyorsunuz. Tıkladıktan sonra ise Pou üzerinde bunları uyguluyorsunuz. Böylece Pou yavaş yavaş iyileşmeye başlıyor. Fakat onu iyileştirmek için biraz daha dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss