prenses makyajıOyun Görseli

prenses makyajı

gerçek prenses makyajı yapma oyunu 2016 oldukça renkli bir uygulama. Güzel prensese bu oyunda makyaj ve kıyafet seçimleri yapacaksınız. Sadece farenizin sol tuşu ile oynayacağınız oyunumuzda ilk olarak allık seçimi, ruj seçimi, kolye ve küpe seçimi, far ve göz rengi seçimi yapacaksınız. Makyaj seçimleriniz bittikten sonra ekranın sol alt kısmında yer alan kıyafet seçme butonuna tıklayarak kıyafet ekranını açacaksınız. Ekranın sağ tarafında yer alan kıyafet seçimlerini yapmak için yandaki okları kullanacaksınız. Bu sayede çeşitler arasından kendi zevkinize uygun olarak belirlediğiniz bir kıyafeti prenses için tercih edebilirsiniz. Son olarak bileklik seçimini yaparak kombini tamamlayacaksınız. Ekranın sağ alt kısmında yer alan ‘Finish’ butonu ile oyunu sonlandırabilirsiniz. Tekrar oynayabileceğiniz güzel oyunumuzda başarılar diliyoruz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss