Prensesi KurtarOyun Görseli

Prensesi Kurtar

Prensesi Kurtar oyunu kötü amaçlı düşmanlar tarafından kaçırılan prensesi kurtarmak için görevlendirilen şövalye ve yaşlı büyücüyü konu almaktadır. Şövalyenin engelleri atlatması için büyücünün yardımını almanız gerekmektedir. Büyücünün yetenekleri ile engelleri ortadan kaldırmalı ve şövalyenin ilerleyerek büyülü kapıya ulaşmasını sağlamalısınız. Büyücünün sağladığı şeyleri doğru yerlerde kullanmalısınız. Ayrıca prensese ulaştıktan sonra prenses de sizinle birlikte hareket edeceği için hamlelerinizi ona göre yapmalısınız. Çünkü düşmanlar prensesi öldürmeye çalışacaktır. Siz önden giderek düşmanları etkisiz hale getirmelisiniz. Bölüm içerisinde olan şeyler ile büyücünün sağlayacağı şeylere bakarak hamlelerinizi doğru yapmalısınız. Prensese ulaşın ve onu da yanınıza alarak saraya güvenli bir şekilde ulaştırın ve prensesiz kahramanı olun. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Prensesi Kurtar oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Gerekli hamleleri yaptıktan sonra şövalyenin harekete geçmesi için sol altta bulunan işarete tıklamalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss