Rakam PatlatmaOyun Görseli

Rakam Patlatma

Rakam patlatma oyunumuzda amaç farklı düzende gelen rakamları patlatarak daha büyük rakamlar oluşturmak ve yok etmek. Her rakam yanında bir eşi varken patlıyor. Örneğin 2 ve 2 rakamları yan yana patlarsa 2 rakamı çıkıyor bu defa yanına 3 rakamı bulmanız gerekiyor bu yüzden rakamları patlatırken dikkat etmeniz gerek. Kazandığınız puana göre bonuslarınız olacak bonusları ekranda patlatacak rakam kalmadığı zaman kullanabilirsiniz.

Rakam patlatma sizin için en bağımlılık yapıcı sayı yapboz oyunudur! Oyuncunun görevi stratejik olarak tahtadaki aynı sayıya sahip bitişik bloklara dokunmak ve onları ortaya çıkarıp dokunduğunuz bloğun bir üst seviyedeki sayı bloğuna birleştirmektir! Renkli karolardaki aynı sayıyı bulun ve puan kazanmak için onları birleştirin! 10’a veya hatta yapabilirseniz daha üstüne erişmeye çalışın! Her bir birleştirme ayrıca size zor durumlardan kurtaracak veya sizi en yüksek puanı kaybetmekten korumaya yarayacak hızlandırıcı ve güçlendiricileri satın almak…

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss