Renkli Topları ToplaOyun Görseli

Renkli Topları Topla

Renkli Topları Topla oyunu bilim adamlarının tesadüfen deneylerde ortaya çıkan bir bakteriyi araştırmalarını konu almaktadır. Bu bakteri çeşitli renkli mikro organizmaları yiyerek büyümekte ve yeterli büyüklüğe ulaştığında diğer şeyleri de yemeye başlamaktadır. Burada siz devreye girerek bu bakteriyi kontrol edebilir ve renkli toplara benzeyen mikro organizmaları yiyerek büyüyebilirsiniz. Yeterli büyüklüğe ulaştığınızda etrafınızdaki büyük şeyleri de yemeye başlayacaksınız. Fakat bazı bölümlerde farelere dikkat etmeniz gerekmektedir. Fare sizi yakalarsa boyutunuz küçülecektir. Ancak siz büyürseniz fareyi de yiyebileceksiniz. Sizden istenen büyüklüğe gelerek bölümü bitirebilir ve diğer bölümlere geçebilirsiniz. Bölüm içinde bulunan tehlikelere dikkat edin ve sizden istenen büyüklüğe gelene kadar her şeyi silip süpürün. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Renkli Topları Topla oyununda sevimli bakteriyi kontrol etmek için Yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Renkli topları yiyerek büyümeye başlayabilir ve büyüdükçe daha farklı şeyleri de yiyebilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss