Sahilde Tekne TurlarıOyun Görseli

Sahilde Tekne Turları

Sahilde Tekne Turları oyunu ile yine sizlere muhteşem bir gemi oyunu hazırladık. Biliyorsunuz ki sitemiz gemi oyunları üzerine bir sitedir. Bizde elimizden geldiğinizce bütün gemi ile alakalı oyunları sizlerle buluşturuyoruz. Ancak bizim farkımız şu; Oyun muhakkak kaliteli, ilerlemeli ve geliştirmeli oluyor. Bu oyunda öyle olduğu için bu notları verdik. Şimdi ise oyunumuza dönelim. Bu oyunda toplamda 9 farklı bölüm vardır. Her bir bölüm birbirinden güzel olmakla beraber, geliştirmelidir. Kazanacağınız paralar ile teknenizi çok hızlı ve güçlü yapabilirsiniz. Ancak biraz pahalı bir oyun diyebiliriz. Malzemelerin pahalılığı sizi usandıracak değil ama dimi? Çünkü ilerlemeli ve kaldığınız yerden devam etme özelliğine sahiptir. Şimdiden bu oyunu oynayacak herkese keyifli dakikalar dileriz. Nasıl Oynanır? Sahilde Tekne Turları oyunu klavyenin yön tuşu ile hareket ettirilir. Space tuşu ile nitro (turbo) kullanabilirsiniz. Oyuna giriş sağladıktan sonra dikkatli bir şekilde bonusları toplamaya özen gösterin.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss