Sarı Taksi SürmeOyun Görseli

Sarı Taksi Sürme

Sarı taksi oyunu araba sürme oyunlarımız arasında yer almaktadır. Bu oyundaki amacınız sürdüğünüz taksiye yolcular alarak para kazanmaktır. Kullandığınız taksiyi kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Yolcuları taksiye almak için yolculara doğru hareket edip SPACE tuşunu kullanacaksınız. Ayrıca taksinize benzin almak içinde SPACE tuşunu kullanıyorsunuz. Bu benzini de alabilmeniz için oyunda para kazanmanız gerekmektedir. Para kazanamaz iseniz benzin alamayacak ve oyun sona erecektir. Bu eğlenceli oyunda herkese başrılar…

orkun demiş ki;

Ben güzelim

Oyun için aramalar

taksi sürme oyunları, taksi sürme, taksi surme oyunu, sar taksi, taksiyle yolcu alma oyunu, taksisürmeoyunları, direksiyonlu taksi sürme, direksiyonlu taksi sürme oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss