Savaşçı KediOyun Görseli

Savaşçı Kedi

Savaşçı Kedi oyunu kız arkadaşı düşmanlar tarafından yakalanan kedinin onu kurtarmak için giriştiği macerayı konu alıyor. Kız arkadaşı ona bir şekilde ulaşarak nerede olduğunu bildirir ve kedi yola çıkar. Düşmanların olduğu yere geldiğinde aracı saldırıya uğrar ve iniş yapar. Kedi kız arkadaşı ile temasını koruyarak ona doğru gitmektedir. Burada siz devreye girerek savaşçı kediyi kontrol edebilir ve düşmanları etkisiz hale getirerek kızı kurtarmasına yardım edebilirsiniz. Bölümlerde ilerlerken karşınıza çıkan düşmanları silahınız ile etkisiz hale getirebilirsiniz. Kutuları patlatarak para kazanabilir ve bu paralar ile yeni silahlar alabilirsiniz. Silah almak için öncelikle Space (Boşluk) tuşuna basmalı ve silaj menüsünü açmalısınız. Silah menüsünde sahip olduğunuz silahlar görünmektedir. Bu bölümden markete girebilir ve yeni silahlar alabilirsiniz. İyi oyunlar. Nasıl oynanır? Savaşçı Kedi oyununda kediyi W-A-S-D tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Fare kontrolünü kullanarak ateş edebilirsiniz. Ayrıca Space ( Boşluk) tuşunu kullanarak silah menüsüne ulaşabilirsiniz.

melisa demiş ki;

guzel

melisa demiş ki;

Canım ben şimdi ben onun için ö aylığı nolur nolur nolur nolur nolur nolur nolur nolurlüyorum ya Nasıl gideceğim onu söyleyeyin bana haydi ne olur hadi hadi ben bu oyunu oynamak istiyorum haydi ne olur Ben bu oyunu oynamak istiyorum diyen hiç ve

haydi haydi haydi benim bu yola kalkmaz sana seni döverimoynatmadınız olur Bunu açın bana

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss