şehirde araba yarışıOyun Görseli

şehirde araba yarışı

şehirde araba yarışı oyunu ile sabit bir yarış pistinde olmadan şehir içerisinde yapacağınız keyifli yarış oyunumuza hoş geldiniz. Ücretsiz olan bu oyunda size verilecek olan araçla birlikte toplamda yedi aracın yer aldığı bir şehir yarışı oyunu oynayacaksınız. Bu oyunda size verilen aracı hareket ettirebilmek için, klavyenizin sağ tarafında yer alan yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Sonrasında dört bölümden oluşan yarışa başlayacaksınız. Oyun içerisinde son derece hızlı ve doğru hareket etmeniz gerekiyor. Yolun yan tarafları sizin hızınızı keseceği için, dönüşlerde sağlam dönüş yapmaya özen göstermelisiniz. Aldığınız iyi puanlar sonucunda yeni bölümleri oynayabileceksiniz. Önünüzdeki araca çarptığınızda da hızınız azalacak. Bu yüzden yarışta dikkatli oynamalısınız. Heyecanlı yarış oyunumuzda sizlere başarılar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss