Şeker CanavarıOyun Görseli

Şeker Canavarı

Şeker Canavarı oyunu çeşitli şekerlemeleri seven sevimli canavarı konu almaktadır. Oyundaki amacınız şeker canavarını kontrol ederek bölüm içerisinde yer almakta olan en az aynı renkte üç şekeri yiyerek yeterli puana ulaşmaktır. Canavarın şekerleri yemesini sağlayarak bölümü geçmek için gereken minimum puana ulaşmalısınız. Aksi halde bölümü geçemezsiniz. Geçemediğiniz bölümleri tekrar ederek geçmeye çalışabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta rasgele yerine biraz düşünerek hamlelerinizi yapmanızdır. Üç ve daha fazla sayıda olan aynı çeşit şekerleri yemelisiniz. Canavar şekerlere doğru hamle yaptığı için canavarın gittiği yerde iyi puan alabileceği şeker topluluğu olmasına dikkat ederseniz bölümleri daha kolay geçebilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Şeker Canavarı oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. En az üç adet aynı şekerin bulunduğu yere tıklayarak canavarın onları yemesini sağlayabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss