Şekil TamamlamaOyun Görseli

Şekil Tamamlama

Şekli Tamamla oyunu parçalara ayrılmış olan çeşitli figürlerin parçalarını birleştirerek onları tamamlamanız gereken bir oyundur. Oyundaki amacınız bölümde size parçalara ayrılmış olarak verilen figürü birleştirmektir. Bunu yapabilmek için birleştirmek istediğiniz parçaya tıklayarak basılı tutmalı ve onu doğru yere kaydırmalısınız. Figürün çizimi belli olduğu için bu parçaları çizime uygun yerlere yerleştirmelisiniz. Tüm parçalar birleştiğinde figür ortaya çıkacak ve başka bir bölüme geçeceksiniz. Bölümleri bitirdikçe daha farklı ve karmaşık figürler ile karşılaşabilirsiniz. Fakat oyun çok zor değildir deneyerek tüm bölümleri geçebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken nokta figür çizimini dikkate alarak parçaları yerine oturtmaya çalışmanızdır. İyi oyunlar.

 

Nasıl Oynanır?

 

Şekli Tamamla oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşu ile parçaya tıklayarak basılı tutmalı ve sürükleyerek istediğiniz yere götürmelisiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss