Silahla Adam VurmaOyun Görseli

Silahla Adam Vurma

Bir banka soyulmaktadır ve şehrin güvenliğini sağlayan bir polis olarak silahla adam vurma görevini yapmak üzere bankanın olduğu caddeye gidersiniz. Silahla adam vurma oyunu burada başlar. Bankanın dışında ve içinde farklı yerlerde bulunan soyguncuları öldürerek rehineli kurtarmakla görevlisiniz. Soyguncular çok kalabalıklar bu yüzden hızlı ve dikkatli olmanız gerekli. Mouse ile ekranda bulunan hedef noktasını soygunculara doğrultun ve ateş edin. Silahınızın mermisi bittiğinde boşluk tuşuna basarak tekrar doldurabilirsiniz. Dışarda ki soyguncuları silahla vurduktan sonra içeriye doğru ilerleyeceksiniz. Dar bir alanda aynı anda birden çok soyguncu ile karşı karşıya kaldığınız anlar olacak. Heyecanlı ve gerilim dolu bir silah oyunu daha sizlerle.

beytulah demiş ki;

silahoyunları çokgüzelo oyundimi

sinan demiş ki;

silah oyunu cok güzel deyilmi

ferit demiş ki;

güzel
bir oyundur umarım

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss